Termíny:

Pre zobrazenie termínov a výsledkov pretekov na oficiálnych stránkach SAZ klikni TU

 

Mládežnícke katégorie súťaží SAZ pre rok 2018 :

Najmladší žiaci - 11 rokov a menej (ročník 2007 a mladší)

Mladší žiaci 12 -13 rokov (ročníky 2005-2006)

Starší žiaci 14 -15 rokov (ročníky 2003-2004)

Dorastenci 16 -17 rokov (ročníky 2001 - 2002)

Juniori 18 - 19 rokov (ročníky 1999 - 2000)


TERMÍNOVÁ LISTINA VsAZ NA ROK 2018

Marec

19.- 24.3.

Halové majstrovstvá Európy veteránov – EMACI

Madrid (ESP)

24.3.

Majstrovstvá SR v chôdzi na 50 km

Dudince

24.3.

Majstrovstvá sveta v polmaratóne

Valencia (ESP)

 

Apríl
7.4. Medzištátne stretnutie v chôdzi M, Ž 20 km, juniori, juniorky 10 km: CZE-FRA-HUN-IRL-ITA- LTU-SVK Poděbrady
8.4. ČSOB maratón Bratislava
15.4. Beh Devín Bratislava Bratislava
21.4. Jarný beh obce Bojničky  XXXI. ročník Bojničky
22.4. 1. kolo M-SsAZ dorastu a mladšieho žiactva Upresníme čoskoro
22.4. M - VsAZ  1.kolo dorastu a ml. žiactva Košice
28.4. M - SsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva Upresníme čoskoro
28.4. M - ZsAZ 1. kolo dorastu a ml. žiactva Nové Zámky
28.4. M - VsAZ 1.kolo st. žiactva a najml. žiactva Košice
Máj
1.5. M - SsAZ 2. kolo  dorastu a ml. žiactva
1.5. M - ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva
1.5. 5. ročník o pohár  Slávie TU Košice vo viacbojoch Košice
5. - 6.5. Svetový pohár v chôdzi Taicang (CHN)
5.5. Majstrovstvá SR v behu na 10 000 m na dráhe mužov, žien a juniorov Banská Bystrica
5.5. M - SsAZ 2. kolo  st. žiactva a najml. žiactva
5.5. M - VsAZ  2. kolo dorastu a ml.žiactva Košice
5.5. Memoriál Romana Hrubca v hode kladivom veteránov Dolný Kubín
8.5. 1. kolo Atletickej ligy Košice
12.-13.5 Majstrovstvá SR vo viacboji mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, st. žiakov, st. žiačok Banská Bystrica
12.5. Majstrovstvá SR v polmaratóne Tlmače
12.5. M - ZsAZ 2. kolo dorastu a ml. žiactva
19.5. Beh k srdcu SNP – polmaratón Martin
19.5. Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek Nové Mesto nad Váhom
20.5. Majstrovstvá SsAZ dorastu a staršieho žiactva
20.5. M - ZsAZ 2. kolo st. žiactva a najml. Žiactva
20.5. Franz Schuster Memorial Schwechat
22.5. Turčianske hry mládeže
26.5. Majstrovstvá SR v chôdzi mužov a žien na 20 km, juniorov a junioriek na 10 km, veteránov na 5 km, Záhorácka dvadsiatka Borský Mikuláš
26.5. M - VsAZ 2.kolo  st. žiactva a najml. žiactva
26. - 27.5. ECCC mužov a žien Birmingham (GBR)
27.5. Chodecký míting Hlohovec
27.5. M - VsAZ  jednotlivcov dorast  juniori a dospelí Košice
27.5. Majstrovstvá ZsAZ dorastu a st. žiactva Trnava
26. - 27.5. PEM klubov mužov a žien Birmingham (GBR)
Jún
2.6. 2. kolo Atletickej ligy Banská Bystrica
2.6. MS veteránov v behu do vrchu Zeleznik (SLO)
3.6. Európsky pohár v behu na 10 000 m Londýn (GBR)
3.6. M - ZsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva
3.6. Majstrovstvá VSAZ ml. žiactva a najml. žiactva Michalovce
4.6. Dubnická hodinovka Dubnica nad Váhom
10.6. Majstrovstvá SR v behu do vrchu Kláštor pod Znievom
9.6. Medzištátne stretnutie U 18 : CZE – HUN – SLO – SVK SLO
9.6. M - VsAZ  2.kolo  st. žiactva a najml.žiactva Košice  ?????
10.6. M - ZsAZ 3. kolo st. žiactva a najml. žiactva
16.6. Medzištátne stretnutie U20 CZE - HUN - POL - SLO – SVK-CZE
16.6. Atletický míting - Memoriál T. Babjaka, Akademické majstrovstvá SR Bratislava
17.6. M - ZsAZ 4. kolo ml.žiactva a najml. žiactva
17.6. M - SsAZ 3. kolo  st. žiactva a najml. žiactva
17.6. Majstrovstvá VsAZ st. žiactva Košice
19.6. Majstrovstvá SR stredných škôl Nové Zámky
20.6. Kalokagatia - Majstrovstvá SR základných škôl Trnava
23.-24.6. Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Banská Bystrica
29.6. P-T-S Šamorín
30.6. Majstrovstvá SR mladších žiakov a mladších žiačok Michalovce
30.6.-1.7. Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Dubnica nad Váhom
Júl
1.7. Majstrovstvá Európy v behu do vrchu Skopje (MKD)
5.-8.7 Majstrovstvá Európy dorastu U18 Győr (HUN)
5.8. Horský kros Pruské-Vršatec Pruské-Vršatec
7.7. Ťažký päťboj a Memoriál Miroslava Vojteka – veteráni Dolný Kubín
7.-8.7 Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava
10.7. Majstrovstvá sveta juniorov a junioriek U20 Tampere (FIN)
21.7. 3. kolo Atletickej ligy Dubnica nad Váhom
August
7.-12.8 Majstrovstvá Európy Berlín (GER)
18.8. 4. kolo Atletickej ligy Trnava
18.8. Majstrovstvá SR veteránov
25.8. Majstrovstvá SR veteránov v ťažkom päťboji a v hode bremenom Dolný Kubín
26.8. M - VsAZ 3.kolo dorastu a ml. žiactva Košice
29.8. M - SsAZ 3. kolo dorastu a ml. žiactva
29.8. M - VsAZ 3.kolo st. žiactva a najml. žiactva Košice
September
1.9. M - ZsAZ 4. kolo st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva
1.9. M - SsAZ 4. kolo staršieho žiactva a najml. žiactva
2.9. Finále Atletickej ligy Dubnica nad Váhom  ???
4. - 16.9. Majstrovstvá sveta veteránov na dráhe – WMACS Malaga (ESP)
8.9. Majstrovstvá SR v behu na 10 km na ceste mužov, žien, juniorov, junioriek a veteránov Bratislava
8.-9.9. Kontinentálny pohár IAAF Ostrava (CZE)
8.9. M - SsAZ 4. kolo  dorastu a ml. žiactva
8.9. M - VsAZ 4.kolo  st. žiactva a najml. žiactva Košice
8.9. M - ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva
15.-16.9. Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok Trnava
15.9. PEM klubov juniorov a junioriek
19.9. Martinská hodinovka Martin
20.9. Majstrovstvá okresu Šaľa ml. žiactva a najml. žiactva Šaľa
22.9. Majstrovstvá SR mužov a žien do 23 rokov Bratislava
23.9. Majstrovstvá SR vo viacboji ml. žiakov a ml. žiačok Trenčín
29.9. Medzištátne stretnutie U 16: CRO – CZE – HUN – SLO – SVK Győr (HUN)
29.9. Majstrovstvá SsAZ ml. žiactva a najml. žiactva Dubnica nad Váhom
29.9. Banskobystrický chodecký míting Banská Bystrica
30.9. M - VsAZ  4.kolo  dorastu a ml. žiactva Košice
30.9. Majstrovstvá ZsAZ ml. žiactva a najml. žiactva
Október
6.-18.10 Olympijské hry mládeže U18 Buenos Aires (ARG)
6.10. Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek ZsAZ
7.10. Majstrovstvá SR v maratóne - Medzinárodný maratón mieru Košice
7.10. Beh na Búdkov Ladce
13.10. Majstrovstvá SR družstiev starších žiakov a starších žiačok Košice
November
3.11. Majstrovstvá ZsAZ v cezpoľnom behu
17.11. Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu Dudince
December
9.12. Majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu Tilburg (NED)
15.12. Memoriál Barnabáša Üvegeša v hode bremenom Dolný Kubín
26.12. Vianočný beh 5 km, 10 km, 20 km Lučenec
30.12. Silvestrovský beh na tartane Dubnica nad Váhom