Aktuality

09.07.2019

JBL JUMP FEST 2019 - 4. september - poznamenajte si !

viac informácií...
09.07.2019

A ešte lepšie bude zažiť JBL JUMP FEST naživo!

viac informácií...
25.06.2019

Čokoládová tretra Slovensko 2019 - poďakovanie a zhrnutie

Finálovými pretekmi v Ostrave skončila Čokoládová tretra 2019.

Od prvých pretekov v Michalovciach až po posledné v Ostrave sme sa snažili deťom priniesť krásne zážitky a pripraviť ochutnávku atletiky od školských pretekov až po tie medzinárodné.

Deťúrence sa zoznámili so svojimi vzormi Dankou, Jankou a Jankom, ktorí s nimi strávili svoj čas na úkor iných povinností a každým svojím slovom rozdávali pozitívnu energiu.

Najšikovnejšie deti z Michaloviec a Žiaru nad Hronom si vyskúšali až trikrát, aký to je pocit ,,postúpiť“. Domov prinášali vzácne Nominačné listy, či medaily. Veríme, že pre nich a ich rodičov to znamenalo zakaždým veľkú radosť, vzrušenie a motiváciu. A o to sme sa aj usilovali a budeme sa snažiť naďalej.

Tento rok si vyskúšalo atmosféru Čokoládovej tretry na Slovensku 1 900 detí, ktoré dostatočne preverili naše amatérske organizačné schopnosti. Na štvrťfinálových zápoleniach v Bratislave a Košiciach štartoval dvoj až trojnásobok detí oproti bežným atletickým pretekom. Nedostatky z minulých rokov sme sa snažili odstrániť a snáď sa nám to aj začalo dariť. Domnievame sa, že v budúcnosti budú mať slovenské štvrťfinálové preteky obmedzenú kapacitu a preto bude potrebné sa do nich kvalifikovať cez základné kolá. Na prelome roka zverejníme výzvu pre záujemcov o ich organizáciu.

Náš veľký rešpekt a poďakovanie patrí ZŠ T.J. Moussona v Michalovciach a pani učiteľke Ingrid Štefaniskovej, ktorá objavila pre Čokotretru a slovenskú atletiku Nelku Kucákovú a Kiarku Červenákovú. Zorganizovala prvé základné kolo Čokotretry a „môže“ aj za prvenstvá Michaloviec v slovenskom finále.

Veľká vďaka patrí o.z. Naša Atletika, Nadi Bendovej, Andymu Bendovi, Robovi Kresťankovi, Alfonzovi Juckovi, Jankovi Volkovi a ďalším ich priateľom, ktorí venovali organizácii veľa času a vďaka ktorým sa Čokotretra v Bratislave, ale aj na Slovensku teší obrovskému záujmu.

Naše preteky by nebolo možné v tejto podobe zorganizovať ani bez finančnej podpory miest Košice a Bratislava, spoločnosti Spectrum Brands ( VARTA batérie), Technickej univerzity Košice a STU Bratislava, ktoré poskytli svoje štadióny, Grantu Spoločne pre región od Karpatskej nadácii a US Steel Košice s.r.o., DSI Slovakia spol. s r.o. ( JBL ) , spoločnosti ESET a Deva Slovakia. Ich pomoc nesledovala reklamu, ale snahu podržať nás pri príprave pekného športového projektu pre deti.

Vďaka všetkým učiteľom a trénerom, ktorí nám fandia a priviedli na Čokotretru svoje deti.

Čokoládovú tretru po tretíkrát organizovala Atletika Košice o.z., spolu s Naša Atletika o.z. Obrovské

poďakovanie patrí teda aj košickým organizátorom, Mirovi Bubelínymu, Ľubošovi Jošťákovi, Danke a Janke Velďákovým či Jarke Klesovej, ktorí sa na projekte podieľajú od jeho samotného začiatku a chcú v ňom aj pokračovať.

Radi by sme využili túto príležitosť a pozvali vás tiež na naše ďalšie preteky JBL JUMP FEST, v ktorých majú opäť vyčlenený priestor a disciplíny deti vekom patriace do Čokotretry.

Budú sa konať 4.septembra 2019 v centre Košíc. http://www.jumpfest.sk

Prebiehajú na špeciálnej skokanskej rampe a šprintérskej rovinke . Po uplynulých troch ročníkoch sa môžeme pochváliť tým, že sme sa dostali medzi TOP15 mítingov street athletics na svete. Súťažiace deti dostanú príležitosť od rána a slovenskí finalisti Čokotretry pobežia aj v pred programe mítingu s názvom „Čokostars“ .

https://www.instagram.com/jbljumpfest/

https://www.facebook.com/jbljumpfest/

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=SXl4EybI280

A čo rok 2020 ?

Nebudeme sa snažiť dobehnúť českých kolegov v počte súťažiacich ( 150,000 ! ) ani v súťaži o najmladšieho pretekára ( ročník 2019 ! ). Budeme radi, keď sa nám podarí zorganizovať primeraný počet základných kôl, aby šancu pretekať dostalo ešte viac detí a tiež usporiadať štvrťfinále aj na strednom Slovensku. Samozrejme bez úrazov :)

Ďakujeme za vašu priazeň

viac informácií...
09.06.2019

PRIHLÁŠKA NA DENNÝ ATLETICKÝ KEMP PRE DETI

Prvý turnus vypredaný ! Prihlášky posielajte na uvedený email. Dispozície k úhrade v prihláške.

viac informácií...
28.05.2019

PROPOZÍCIE FINÁLE ČOKOLÁDOVEJ TRETRY SLOVENSKO - KOŠICE 5.JÚNA 2019

viac informácií...
28.04.2019

Článok v Košickom Korzári o štadióne a hale v Košiciach

Kosickz korzar pise o atletickej haleČlánok nájdete aj tu v PDF formáte.

viac informácií...
18.04.2019

Prihláste vášho minišprintéra na Čokoládovú tretru !

viac informácií...
09.04.2019

Urobte vašim deťom radosť a prihláste ich na športové prázdniny !

viac informácií...
04.04.2019

"Tréner sa zmohol len na: Videl si to?!" Košický Korzár

V zajtrajšom (5.4.) Korzári vyjde článok o úspechoch našej atlétky Nelky Kucákovej na Čokoládovej tretre a o podujatí samotnom. Vy si článok môžete prečítať už teraz.

viac informácií...
29.03.2019

Čokoládová tretra 2019 - Prihlášky a registrácia

Prihlasovanie prebieha od 1.4.2019 – do 17.5.2019

Jednotlivci – individuálne na adrese www.cokoladovatretra.sk

Školy, CVČ, atletické oddiely a iné záujmové združenia formou hromadnej prihlášky, ktorú stiahnete > TU <

 

Hromadné prihlášky, prosím, zasielajte na cokotretra@atletikakosice.sk výhradne v predpísanej .xls tabuľke. V inej forme nebudú hromadné prihlášky akceptované.

viac informácií...
04.03.2019

Čokoládová tretra 2019 - Propozície

Cokoladova tretra

Čokoládová tretra 2019 sa blíži a my Vám prinášame propozície a dôležité informácie k pretekom.

viac informácií...
04.03.2019

Podporte košickú atletiku 2% z daní

Budeme vďační za vašu podporu.

Zo získaných prostriedkov budeme spolufinancovať predovšetkým detskú atletiku, projekty Street Athletics, ktorými sme na Slovensku priekopníkmi a ďalšie bežné potreby prípravy atlétov.

Ďakujeme!

viac informácií...
10.09.2018

JBL JUMP FEST 2018 - VIDEÁ!!!

Pozrite si videá z JBL Jump festu 2018!!! Kto nestihol prísť tentokrát na Alžbetinu, môže si pozrieť vida natočené pre livestream tentokrát bez reklám :) Videá sú z dvoch kamier : za diaľkou a za cieľom. Užite si krásnu atmosféru...

Videá sa zobrazia po rozkliknutí tejto novinky alebo ich nájdete aj na našom youtube kanále (kde si môžete pozrieť videá aj z minulých ročníkov).

viac informácií...
09.09.2018

Výsledky JBL JUMP FEST 2018 - ELITE

viac informácií...
09.09.2018

Výsledky JBL JUMP FEST 2018 - DIEVČATÁ A CHLAPCI

viac informácií...
09.09.2018

JBL JUMP FEST 2018 ÚSPEŠNE ZA NAMI

viac informácií...
22.08.2018

ĎAKUJEME SUPERMARKETOM FRESH PLUS ZA PROPAGÁCIU NAŠICH PRETEKOV !

Teší nás a sme vďační za to, že sa košické firmy pridávajú k podpore našich pretekov. Takéto bilboardy môžte vidieť na supermarketoch veľmi úspešnej košickej firmy Labaš.

viac informácií...
20.08.2018

Propozície JBL JUMP FEST 2018

Prinášame Vám propozície pre už 3. ročník jedinečného skokansko-bežeckého podujatia v centre Košíc:

JBL JUMP FEST 2018

Máte šikovné deti ? Prihláste ich na žiacky šprintérsko-skokanský dvojboj !

Dvojboj ZŠ JJF 2018

Prihlášky JJF 2018

viac informácií...
05.08.2018

POZÝVAME VÁS NA ĎALŠÍ ROČNÍK ATLETICKEJ SHOW JBL JUMP FEST

viac informácií...

Archív