Aktuality

10.05.2023

ORGANIZAČNÉ POKYNY PRE NOMINOVANÝCH DO SEMIFINÁLE ČOKOLÁDOVEJ TRETRY V OSTRAVE

Na tomto mieste budú zverejnené organizačné pokyny pre nominovaných

viac informácií...
18.03.2023

Čokoládova tretra Slovensko 2023 - začiatok prihlasovania

Dlho očakávané prihlasovanie na 7. ročník Čokoládovej tretry Slovensko je spustené!

Môžte si vybrať z troch kvalifikačných miest a termínov :

Žiar nad Hronom 19.5. , Bratislava 23.5. a Košice 12.6.

Preštudujte si Propozície a prihláste cez portál Slovenského atletického zväzu https://statistika.atletika.sk/kalendar/0 všetky svoje šikovné deti, atlétov a atlétky.

viac informácií...
03.03.2023

Môžete nás podporiť svojimi 2% z daní

Do 30.apríla môžete ako zamestnanci prispieť svojimi 2% z daní aj na našu činnosť.

Prečo si myslíme, že si to zaslúžime? To čo robíme, robíme s láskou a nadšením. Venujeme sa predovšetkým deťom, ktorých je ku dnešku v klube 250 aktívne trénujúcich. Založili sme na Slovensku najkrajšie detské preteky pre kategóriu od 6 do 11 rokov v Európe, Čokoládová tretra Slovensko.

Založili sme a neustále zdokonaľujeme street athletics preteky JBL JUMP FEST, ktoré propagujú atletiku a Košice ako máloktorá iná športová akcia. V roku 2022 si videá z Košíc pozrelo 15 miliónov fanúšikov po celom svete !

Stávame sa po 7 rokoch od založenia najsledovanejšími atletickými pretekmi na Instagrame na svete! V tomto roku budeme po prvý krát zaradení do svetového seriálu World Athletics Bronz

Ale hlavne, tieto preteky venujeme deťom a Košičanom, aby ich bavili a mohli sme byť na seba hrdí.

Tešíme sa každému pokroku, každého z našich zverencov. A vieme čo sa patrí. ĎAKUJEME :)

Formulár si môžete stiahnuť na našich stránkach:
Formulár pre Vyhlásenie je TU

https://www.dvepercenta.sk/details.php?organizationID=22424

 

viac informácií...
25.01.2023

Nová atletická nafukovačka je otvorená

Po takmer 40 rokoch môžeme trénovať v zimných mesiacoch v hale. Ďakujeme Mestu Košice!

V hale je 10 dráh pre preteky na 50 yardov, ďalších 7 dráh pre tréning, skokanská rampa, doskočiska pre diaľku, výšku, žrďku, sektor pre guľu. V jednom momente môže trénovať okolo 50 atlétov. Halu je možné vykúriť priemerne za 1,5 hodiny do tréningovej teploty 16 stupńov. Povrch je Mondo. Halu si môžu prenajať aj iné kluby vrátane regionálnych.

viac informácií...
01.10.2022

Mimoriadne úspešné vysielanie televízneho záznamu JBL JUMP FEST v zahraničí

Tak ako sme s veľkým rešpektom sledovali obrovský záujem o JBL JUMP FEST na Instagrame s 13,5 milionom prehratí videí, tak nás mimoriadne potešila aj sledovanosť televízneho záznamu JBL JUMP FEST v Českej Republike  a zahraničí. Špeciálne pre českých divákov moderoval záznam legendárny Štepán Škopril a zakladateľ eventu Stano Návesňák. Záznam na staniciach O2 Sport, Premiere Sport a ďalších 3 menších kanáloch videlo 842.000 divákov !  Nechceme sa pomeriavať s ďalšími slovenskými mítingami, ale tento výsledok je skvelý aj v porovnaní s inými populárnejšími športami! Budeme sa snažiť si kvalitu udržať.

viac informácií...
01.10.2022

Malá atletická nafukovacia krátko pred otvorením

Po šiestich rokoch vytrvalej snahy o vytvorenie nového atletického štadióna a novej atletickej haly sa blížime k otvoreniu novej malej atletickej nafukovačky. Na ploche 55 x 28 metrov, spolu 1,300m2 bude šprintérska 9 dráha o dlžke 55 m, skokanská rampa pre diaľku a trojskok, skok do výšky a skok o žrdi.

Táto investícia vznikla vďaka spolupráci mesta Košice s investíciou okolo 430,000 eur a nášho klubu cca 80,000 eur. Predpokladaná kolaudácia je 15. október a zaačiatok využívania na prelome októbra a novembra.

viac informácií...

Archív