https://www.high-endrolex.com/6

any communication somewhere between lightweight together with system demonstrates any system within the circulation is a elements for fendi 10391 men fashion shirts reddit.the watchmaking crafts of prada aaa man wallets 719925 is in the lead.

https://www.high-endrolex.com/6 Atletika Košice

Medzinárodné semifinále a finále Čokoládovej tretry 30. a 31 mája 2022 v Ostrave

POKYNY

MEDZINÁRODNÉ SEMIFINÁLE : Uskutoční sa na krásnom „Mestskom štadióne“ v Ostrave 30.5.2022 v konkurencii detí z Čiech, Ukrajiny a Slovenska. Súťažiť bude viac ako 350 detí.

Pobeží sa 5-6 behov, pričom deti budú nasadené do behov priamo podľa časov dosiahnutých v kvalifikačných kolách Čokoládovej tretry 2022.

MEDZINÁRODNÉ FINÁLE V OSTRAVE 31.5.2022 sa uskutoční v rámci legendárnej https://www.zlatatretra.cz -  Zlatej Tretry, bezprostredne pred slávnostným zahájením. Do finále postúpi 8 najlepších detí z medzinárodného semifinále. Deti budú pretekať pred až 15 tisíc divákmi !!! Organizátor Zlatej Tretry poskytne finalistom 2 + 1 vstupenky zdarma.

Štartujúci pretekajú na vlastné náklady (doprava a ubytovanie). Odporúčame neabsolvovať cestu autom, dlhšiu ako 2-3hodiny, v deň preteku.

V prípade otázok nás kontaktuje na e-mail cokotretra.info@atletikakosice.sk Pokúsime sa vaše otázky na tomto mieste zodpovedať a a akutualizovať tak, ako budú chodiť na email, aby boli užitočné pre všetkých.

Kontaktná osoba pre vás Stanislav Návesňák 0903 660 221 + skupina na Viberi

FAQ finálové preteky Ostrava

1) Sú náklady na cestu a ubytovanie hradené ? – nie nie sú. Tieto náklady zostávajú na rodičoch, prípadne škole/klube. Nie je vylúčené že najlepším 8 pripraví ostravský organizátor prekvapenie..

2) Čo so sebou? – ak máte, vezmite dieťaťu dva druhy obuvi. Nech má na preteky svoje TOP, iné než v ktorých bude chodiť dva dni. Samozrejme oblečenie pre každé počasie.

3) Ako sa najlepšie dostanem zo stanice na štadión? – Ostrava má pre nás 2 významné stanice, Hlavní nádraží a Ostrava Svinov. Odtiaľ električkami na zastávky Sportovní, alebo ČEZ Aréna. Alebo Bolt taxi cca 150kč.

4) Parkovanie ? – obrovské platené parkovisko je pred ČEZ arénou ktorá je naproti štadiónu. Menšie parkovisko je vpravo z pohľadu hlavnej brány. Parkovanie stojí tuším 50kč/deň.

5) Stravovanie – na štadióne bude otvorený bufet pre milovníkov párok, klobás .... a v blízkom okolí sa príliš nenajete. Obedy skúste riešiť inde, prípadne donášky obedov budú fungovať aj tu.

6) Vstup na štadión – štadión bude otvorený aj v nedeľu večer, ale nemáme žiadne usmernenia. Skúste. V pondelok by vás nemal nikto obmedziť pri vstupe. Určite budete mať prístup na hlavnú tribúnu. V tomto momente neviem či aj na obmedzený priestor na ploche, skôr nie. V utorok už budú potrebné vstupenky. Neviem od ktorej hodiny. V utorok o 14.00 začne tkzv. Národný program, pre neprofesionálov a finále v hode raketkou. Naše finálové súťaže začnú o 15,44 a vyvrcholia krátko pred slávnostným zahájením. Sledujte a študujte web stránky mítingu. https://www.zlatatretra.cz/index.php?page=program2022

7) Prezentácia - vedľa hlavnej tribúny v mieste štartu na 100m, začína síce o 14,00, ale vytvorí sa veľká fronta. Každá disciplína má svoje termín prezentácie do 30 minúť pred štartom. Stačí vám v kľude 45 minút. Pokiaľ neštartujete na začiatku programu, t.j. 300m vyhnite sa fronte. Nemusíte mať nominačný list ani „dieťa pod pazuchou“. Stačí jeden dospelák. Budú mať vaše mená, dostanete štartovné číslo, zicherky, prípadne vodu, pokyny...

8) Rozcvičovanie – podľa pokynov má byť za tribúnou C na asfalte....  No nič, ak máte záujem, budeme tam s Dankou a Jankou, môžeme sa rozcvičovať v kľude spolu. Na rozcvičovaní šetríte sily. Stačí max 35-40 minút pred štartom, teda na rozcvičku 20min. Nenechávajte deti strácať sily pobehovaním. Na štart ich treba odniesť najneskôr 20 minút pred štartom na miesto prezentácie. Budú čítať ich mená... Budeme po ruke pripravení pomôcť. Danka a Janka budú mať prístup na hlavnú plochu, tak budú deti kaučovať počas prípravy a pretekov.

9) Preteky – behy budú nasadené podľa časov v kvalifikáciách. Na 5 behov bude cca 18 minút, teda 3 min na beh. Je to trochu zdĺhavejšie. Lepšie je nevyhasnúť

10) Po pretekoch – výsledky budú vyvesené na nástenke pred hlavnou tribúnou a na online platforme https://online.atletika.cz/kalendar/vysledky/ Do utorkového finále postupuje TOP8 detí v behoch a TOP4 v raketke. Na mieste upresním s akým ceremoniálom sa počíta. Pravdepodobne po semifinále bude ceremoniál pre TOP8 s nominačnými listami a totemami Čokotretry a 3 vstupenkami pre utorkových finalistov.

11) Finále v utorok – urobte si čas na Zlatú tretru, aj keby ste nepostúpili. Štadión vás nadchne a atmosféra ohúri. Budú štartovať skutočne svetové hviezdy úplne najvyššej úrovne.

12) VSTUPENKY- Ak nedostanete dostatok vstupeniek, dajte mi vedieť na viber a tf +4219030221. Mám prisľúbené, ale až pred prezentáciou v PO ich budem mať v ruke.

13) Štart na finále : rozcvičku povedú oficiálne ambasádori, zapája sa Danka a Janka pre všetkých. Tu to už beží chirurgicky presne. Budete mať zimomriavky :) Váš pohyb bude obmedzený, ale väčšinou sa dá dostať na hlavnú tribúnu nad štart 100m.

 

Propozice Čokoládová tretra Semifinále Ostrava 2022

Pořadatel SSK Vítkovice, z.s.

Místo a termín konání

Městský stadion ve Vítkovicích, Závodní 2992/ 86D, 703 00 Ostrava-Vítkovice

pondělí 30. 5. 2022

Vstup a pohyb na stadionu

V době konání semifinále Čokoládové tretry je již celý areál Městského stadionu v režimu akreditací. Závodník tak vstoupí do areálu pouze na základě předložení nominačního listu u vstupu do areálu. Navigační systém jej navede k PREZENTACI, která bude u vstupu na plochu u startu 100 m. Bude viditelně označeno.

Závodníci

Závodníci se odprezentují nejpozději 30 minut před startem disciplíny a jsou rozhodčími odvedeni na start, případně do sektoru raketky.

Doprovod

Doprovodům je vyhrazena tribuna A.

Vyčkání na výsledky a vyhlášení po závodě

Po ukončení běhu/hodu děti čekají na vyhlášení s rodiči na tribuně A.

Prevlékárna

Pro převlečení bude vyhrazen samostatný prostor pro dívky a samostatný pro chlapce.

Rozcvičení

Pro rozcvičení závodníků je určen prostor na komunikaci za tribunou C.

Věkové kategorie a disciplíny

Kategorie Trať Rok narození

A 100 m 2016–2015

B 200 m 2014–2013

C 300 m + raketka 2012–2011

Prezentace

Prezentace začíná ve 14:00 hod. Prezentace na místě musí být provedena vždy nejpozději 30 minut před startem příslušné kategorie!!! Závodník obdrží startovní číslo a spínací špendlíky.

Závodníci v kategorii C jsou prezentování také do soutěže v hodu raketkou.

Časový pořad

14:00 Otevření prezentace

15:00 300 m H

15:20 300 m D

15:30 raketka H + D

15:40 200 m H

16:00 200 m D

16:05 Vyhlášení 300 m H

16:10 Vyhlášení 300 m D

16:20 Vyhlášení raketka H

16:30 Vyhlášení 200 m H

16:40 100 m H

17:00 100 m D

17:20 Vyhlášení 200 m

17:30 Vyhlášení raketka D

17:40 Vyhlášení 100 m H

17:50 Vyhlášení 100 m D

Občerstvení pro závodníky

V areálu místa konání je zajištěn také stánek s občerstvením ke koupi.

Závod - běh

Dráhy

Všechny distance se běží v drahách.

Závodníci nesmí mít tretry. Startuje se bez bloků. Každý závodník obdrží startovní číslo. To použijí účastníci kategorie C i na hod oštěpem/raketkou.

Měření

Měření cílovou kamerou je zajištěno hlavním pořadatelem prostřednictvím společnosti Onlinesystem s využitím závodní kanceláře.

Závod – hod raketkou

Závodí všichni účastníci v kategorii C. Dívky i chlapci. Každý účastník má 3 pokusy po sobě, započítá se ten nejdelší. 3 celkově nejdelší hody z každého kola postupují do semifinále. A to nezávisle na výkonu v běžecké disciplíně.

Vyhlašování

Vyhlašováni jsou první tři v každé kategorii dle času u běhů a dle výkonu u raketky. Vyhlašovaní obdrží medaili, diplom a nominační list do semifinále.

Postup do finále

Do finále postupuje 8 nejrychlejších časů z každé běžecké disciplíny a 4 nejdelší hody, vždy děvčata a chlapci zvlášť.

Každý postupující do finále dostane při vyhlašování volné vstupenky pro PRO SEBE A DVĚ OSOBY DOPROVODU. Na místě bude také možnost dokoupit dodatečné vstupenky. Na základě těchto vstupenek k bude účastník vpuštěn do areálu stadionu v den finále.

Pojištění

Děti jsou pojištěny hlavním pořadatelem akce.

* Pořadatel si vyhrazuje právo na jakékoliv změny.

https://www.high-endrolex.com/6