https://www.high-endrolex.com/6 https://www.high-endrolex.com/6 Atletika Košice

CHCETE VAŠE DIEŤA PRIHLÁSIŤ K NÁM NA ATLETIKU ?

Rodičov zaujímajú najčastejšie otázky, ktoré nájdete v texte nižšie :

V našom klube sa venujeme predovšetkým deťom od 6 do 13 rokov. Deti trénuje 5 trénerov na čele s Dankou a Jankou Velďákovými, takže máme čas sa im venovať. Atletika je základom iných športov, ale deti sa venujú na tréningoch aj gymnastike, basketbalu, obratnosti, učíme ich správnej technike behu, skokov, prekážok, hodov, rozvíjame ich rýchlostné schopnosti. Pripravujeme ich atletike všeobecne, pretože ku konkrétnym disciplínam sa dostanú až vo veku od 14 rokov neskôr. Ak chcete videť ako to u nás vyzerá, pozrite sa na Instagram Atletika Košice.

Tréningy prebiehajú v jednotlivých skupinách od pondelka do piatku. Každá skupina má svoje tréningové dni a časy. Dni a časy tréningov sú rôzne a závisia od veku a trénera s ktorým sa trénuje.

Najmladší a mladší trénujú spravidla 2x v týždni. Starší už majú tréningy 3x v týždni. Od apríla do konca októbra trénujeme vonku, na ováli pri ZŠ L. Novomeského a na ováli pri ZŠ Trebišovská. Počas zimných období využívame telocvičňu Strednej športovej školy, tiež telocvičňu na ZŠ Drábovej a po novom aj nafukovaciu halu pri ZŠ L. Novomeského 2.

Každý nový člen má možnosť si tréning najprv vyskúšať a až na základe toho sa s rodičmi dohodne, či sa mu tréning páči a či by to chcel v danej skupine skúsiť. Nájsť si kamarátov nebude žiaden problém :) Podarilo sa to už aj rodičom :) Prítomnosť rodičov na tréningu je len počas prvého zoznamovacieho tréningu. Za rešpektovanie tohto pravidla Vám vopred ďakujeme.

Stretnutie resp. konzultáciu si môžete dohodnúť cez túto stránku (viď kontakty).

Deti pretekajú po krátkej príprave za náš klub v období od apríla do septembra a novo aj v zime. Spravidla sú to soboty alebo nedele.

Členské na rok 2024 je 200 euro a sú v ňom zahrnuté náklady na športoviská, pomôcky, dresy, trénerov, štartovné na preteky, registráciu v SAZ. Členské sa platí v dvoch čiastkach alebo jednej čiastke vopred, za rok.  Pokiaľ sa rozhodnete ku nám dieťa prihlásiť, budeme potrebovať vyplniť túto Prihlášku (doc verzia). Tešíme sa na vás :)

Kontaktný email trener@atletikakosice.sk

https://www.high-endrolex.com/6